Březen 2012


Fotografie za poslední dobu.

29. března 2012 v 15:03 Fotografie
Ahoj!
Tak jsem přemýšlela, co dám na blog. Mých "inteligentních" keců bylo dost, tak aspoň fotky.
  • v krajském kole jsem získala 9,60b. Skvělé co? :D
  • neumím psát slohovky, přesto jsem z posledních dvou dostala 1! :D
  • mám připravenou prezentaci do přírazu, ale nechce se mi dodělávat :D
  • poslední dobou chatuji s Gabi (jedna holka, se kterou jsem se seznámila přes blog).. Myslím že měla přezdívku Gabrielle Normalle a nebo Gabrielle Way, strašně fajn holka!♥:)

Téma: Knihy

27. března 2012 v 14:42

Téma: Knihy


Moje Eliška.

22. března 2012 v 17:51
Ahoj! Tak jsem se přemohla a přidám se tu moji Elišku :P:DDD
Tak snad se vám moje dílo bude líbit. Mě se líbí, na to, že neznám žádnou klaplu, neumím tóny, neviděla jsem noty, hrála jsem klavír asi po páté v životě je to slušný výkon.
Naučím se to oběma a máte všeci po prdeli :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Beethoven? No problem :D

21. března 2012 v 16:29 Deníček
Opět deníček. Jste rádi? :D
Úterý - byla jsem ve škole na 3 hodiny.. Pohoda, pak jsem se po tělocviku doma osprchovala, nachystala a vyrazila směr hudebka, kde na mě čekaly holky a společně jsme vyrazily ke kostelu k učitelce. Ta nás vezla. Překvapivě zaparkovala hned vedle hudebky a to je MEGA úspěch :D Jinak bychom musely asi 2km..:/:D
Ten den jsem se necítila dobře, bolelo mě v krku.. Ale nechci se na to vymlouvat, nebudu to tu celé vypisovat, minutu po minutě. Jen řeknu to nejdůležitější. Šla jsem na řadu jako třetí (stejně jako ve školním, okresním a teď i krajským).. Náhoda?.. Začala jsem hrát sonátu (pro ty, kteří NECHODÍ do hudebky, bude tohle španělská vesnice :D) první větu, která je pomalá. Docela v pohodě, dala jsem do toho větší vervu než v okresním. Povedla se mi, asi :D.. Druhá věta rychlá, začala jsem v tempu, pohoda, až ke konci, došel mi dech, takže jsem asi 2s nehrála. První trochu větší chyba. Skladbička (tak se jmenuje) je největší z toho všeho. Mám z ní vždycky schízu a víte co? Tentokrát se mi povedla nejvíc a nejlépe :D A nakonec taková maďarská, hraji ji zpaměti, což se mi asi vymstilo. První část krásná, druhá.. no, tam jsem trochu blekotala v jednom taktě.
Když to celé zaokrouhlím, hrála jsem průměrně, něco mezi.. Lepší půlka, řekla bych. A víte co? Skončila jsem na čtvrtém místě, pravděpodobně. Vyhlásili mě první, čili mám nejmenší počet bodů. Moje sebevědomí bylo na nule:( Ani nevíte jak moc mě to mrzelo..!
Ale výhodu to má, naučila jsem se na klavír. No fakt :D Neznám na klavíru ani jeden tón, nevím, kde je c1 kde c2 ... Akordy to je pro mě čínská vesnice, ale Nikolka semnou měla svatou trpělivost.
Znáte od Beethovena skladbu (česky) - 'Pro Elišku'?.. Určitě :D


Akorát to, co se má hrát pravou rukou já hraji oběma. A to co levou, mi hrála Nikča. Mám to i natočený, jenže do toho právě T. zkoušela jednu moji skladbu (to maďarské).
Mám to sem dát? Asi jo že, tak budu se snažit co nejdřív ;)

P.S.: Dlouhý článek.. iTes, doufám že si spokojena. Nic víc než deníček mne nenapadá :*

Dlouhý stupidní článek.. :D
Celá já :D
A. :*

"Osoby určovat umím"!

18. března 2012 v 11:05 Deníček
Opět se hlasím s mýma 'inteligentníma' pindama!:D♥
Taky jste tak rádi?
Právě facebookuji s Ožralkou :P:D donutila mě napsat článek, hmm, píšu :D.. A ona si na oplátku změní profilovku :D YEAH! Jsem to ale vyděrač:D I ona!:/:DDD
Tak když už píšu, můžu vám zdělit pár novinek:
1. V úterý jedu do Zlína na krajské kolo v celonárodní soutěži na flétnu (:D)
2. Nemám úkol do čj :D
3. Ivetka je opilá a měla veselé houbičky :D
4. Blogu už mě tolik nebaví
5. Mám nalakované nehty :D
6. V pondělí se jdeme s Dominou ostříhat. DO HOLA! kecám :D
7. Konečně začalo svítit slunce, v týdnu půjdu ven.. Snad :D
8. Zamilovala jsem si tuhle písničku →

Pokus sníst skočici se nevydařil.

15. března 2012 v 14:16 Videa
Ahoj, ahoj, ahoj!
V úterý po školy, měli jsme zkrácené vyučování jen na 4h! Což bylo skvělý :D První dvě hodiny tělocvik, pak přežít fyziku no a nakonec poloviční míčovky, jelikož jsme odcházeli v půlce. No a s Dominou (minulá adminka) jsme se rozhodly jít k nim dom.. Daly jsem si karaoke a pak Dominu napsalo, že bychom si mohly dát skořici. Já že "Ty vole!" :D Nakonec jsem souhlasila.
Ptáte se jak to dopadlo?
ZDE MÁTE VIDEO!

Žiju, nebojte!

12. března 2012 v 14:23 Deníček
Zdravím!
Po dlouhé době jsem se zase konečně ozvala, co? :D Konečně jsem se dočkala článku na webových stránkách školy. Paráda! http://www.zsbrat.cz/sport/index.php?id=234 (JUK! :D)
Jinak jsem Vám jaksi zapomněla říct, že jsem postoupila do krajského kola ve Zlíně (soutěž ve flétně).. Měla jsem celkem 23,5b. nejvíc z mé kategorie, což mým sebevědomím dost pohnulo! Vžíte se do mé situace. Je to krásný pocit vyhrát svou katerogii;) Nejvíce nabitou, 5! A byla jsem druhá, z nejvyšším počtem bodů. Což je také skvělé, přede mnou byla jen má "velmi" dobrá kamarádka Kristýna 23,8b. Ty desetiny jsou strašně důležité :) Co očekávám od krajského kola? Nic, postup určitě ne. Zlínská škola, konzervatoře, soukromé školy.. To všechno v jednom dni v jedné kategorii. Nemám šanci, ale i přesto CHCI a BUDU bojovat. Já se nikdy nevzdávám! ;)
Pokusím se aspoň to 2 místo. Po krajském následuje celostátní, chápete? Z celé republiky, to musí být úžasné. Je to na dva dny, mimo školu, podívání po městě, seznámení s tzv. "profíkama" :D!
Taky chci trochu víc pracovat na blogu, zvýšit návštěvnost, která teď hodně upadla. Budu se snažit, dneska se pokusím přednastavit nějaké články, sehnat možná 1-2 AFFS. No prostě budu se blogu (snad) více věnovat.
Taky Vám chci konečně ukázat něco z mého šatníku, nic moc, ale něco určitě! :D


1D rozhodně neposlouchám, nejsem do nich nijak "zažraná" ale tahle píseň, díky iTes se mi strašně líbí! :)

S láskou,
A.

Turnaj ve Veselí nad Moravou.

7. března 2012 v 16:35
Turnaj ve Veselí nad Moravou
Dne 6.března se družstvo Bystřických děvčat ze ZŠ Bratrství zůčastnilo futsalu ve Veselí nad Moravou. Do turnaje nastoupilo celkem pět týmů, včetně nás. A to: Ostrava, Veselí nad Moravou, Kvasice a Nové Město na Moravě.
Do prvního zápasu, který jsme hrály s Novým Městem,jsme nastoupily v té nejsilnější sestavě. V útoku Lucie Kocmanová po boku Šárky Vyhlídalové a v obraně Jarmila Skácalová společně s Annou Nesvadbovou. Rozhodčí pískl. Hraje se. Neuběhlo ani deset sekund a náš tým poprvé skóroval. Trefila se Šárka s asistencí Lucky. Hýřily jsme štěstím, nikdo z nás nečekal že takhle rychle skórujeme. Po pár minutách Nové Město srovnalo. Stav byl 1:1. Kdo z koho? Krásnou střelou, kterou opět trefila Šárka jsme nakonec skórovaly a zápas dotáhly do šťastného konce.
Druhý zápas nás čekal s nejsilnějším týmem. Ostrava. Bylo nám jasné, že to bude velice těžké ale ničeho jsme se nezalekly a vběhly tam, jako do normálního zápasu. Opak byl pravdou. Děvčata z Ostravy byly výborně sehrané a po tvrdém boji vyhrály Ostravské holky 6:0.
Předpolední zápas byl nejdůležitější. Tentokrát jsme bojovaly proti našim kamarádkám z Kvasic. Zápas byl téměř vyrovnaný ale i přesto se mi zdálo, že jsme Kvasice přehrávaly. Jen štěstí nám nepřálo a koncovka se nevydařila. Stačila by pouhá minuta navíc, a gól by byl na světě. Nakonec jsme urvaly "jen" remízu 0:0.
Poslední zápas nás čekal s týmem Veselí nad Moravou. Tentokrát v sestavě, útok - Lucie Kocmanová a Dita Hovořáková a obrana Anna Nesvadbová a Jarmila Skácalová. Prvních pár minut jsme se "oťukávaly". Po chvilce ale překvapila Dita, která střelila náš první gól. Tím jsme se všechny uklidnily a spadla z nás ta počáteční rervozita. Veselí odezvu nemělo, tím lépe pro nás. Nakonec Dita střelila i druhý a zároveň poslední gól. Konečný stav - 2:0.
Ostravský tým dostal zaslouženě první místo, za ním následovaly Kvasice. Bohužel rozhodovalo skóre, s Kvasicemi jsme měly stejný počet bodů, jen jsme daly málo gólů. Třetí místo je také pěkné, jen nás velice mrzí, že postupují první dva týmy. Snad to vyjde příště!

(Tenhle článek jsem zkopírovala, ale psala jsem ho SAMA! Je to na školní stránky a asi do školního časopisu. Nic moc, psala jsem to narychlo včera večer, ano ještě týž den. Jen ať vidíte že žiju :P)


MILUJU TU PÍSNIČKU!♥

Beth

4. března 2012 v 17:37

BETH