Květen 2012

,Hudební festival' za mnou.

27. května 2012 v 19:29 Deníček
Ahoj, po dlouhé době se opět ozývám. Tento týden v úterý vyrazila naše škola do hlavního města na hudební festival. Byl to nějaký výměnný pobyt s hudebkami, a ani tam nesměla naše škola chybě (škoda! :D).. Jela jsem s kvartetem + další kvarteto + 1 sólo. Nikomu se tam nechtělo, však komu by se chtělo jet už 6:45? Do Prahy jsme dojeli zhruba kolem 12h. Šli jsme na úplně ,luxusní' oběd. Jak nám řekli, měli jsme dostat ,řízek na másle s bramborem' a víte co jsem dostali? Podle nich je to ono.. ,sekanou s kaší + okurek' .. :DD jakože fakt luxusní oběd. Ale zachránila to palačinka se zmrzlinou. :)
Následovalo hudební muzeum, jídlo, vernisáž, jídlo, zkouška v zámku, jídlo, vystoupení, jídlo, cesta zpátky.. (nemálo výchlamu při té cestě !! :D) představte si, cestu s 15-17 teenagerama, kteří minutu co minutu něco kecají, chlastají a dělají vám nemravné návrchy. No neber to! :D Koncert se nám povedl, snad nám ho ředitel dá na DVD a možná, vám ho sem dám.
Reprezentace školy v atletických disciplínách nikdy nebyla moje parketa. Tento rok bylo vše jinak. První mě čekal ,Pohár rozhlasu v Kroměříži', poté následoval ,4boj v Kroměříži' ... Běhu jsem nikdy nefandila, jediné co mi šlo, a v čem jsem neměla konkurenci byl hod míčkem. Okolo 40m jsem hodila, pro mne obrovský úspěch, ve škole házím cca 34..! :O
Také jsem se zlepšila v psaní článků. Ano, mám již 5. článek na školních stránkách, tady je jeden z nich ... → http://www.zsbrat.cz/sport/index.php?id=239 (Můžete mne chválit!!! :D)
Zítra máme ,školní výlet'. Proč úvozovky? No, ano.. Jedeme do Zoo, skvělé co? Docela se těším, snad uděláme se třídou nějaké fotky, protože společné, nemáme žádné.
Za chvíli jde Hlas, to zase bude zábava! :D No nic, překvapivě oběhnu SB, všechny! jsem tááák hodná!:*KONEC - pozastavení.

17. května 2012 v 13:55 Deníček
Ahoj,
pokus jste si všimli, tak skoro vůbec nepřidávám články. Zaprvé se mi nechce a zadruhé na to nemám čas. A odbívat články jen deníčky se mi opravdu nechce!') tímto si dávám pauzu, pokud budu mít dobré vysvědčení, měla bych dostat foťák (ano, pořád s tím otravuji). Nabilo by mě to, a začala bych více přidávat články i fotky. AFFS vůbec neobíhají, já taky ne, chápu to, ale ony se mohly také ozvat. Nepočítám If a občas Tess.
AFFS pokud chce smažte si mě, ale já se snad před prázdninami, v nich nebo až po nich ozvu. Je to na vás
Bude se mi stískat'( no nic, tak se mějte a kdo by si chtěl ,,popíshmenQovat" nechť mi napíše na facebook. Ančičíí Nesvadbová.

Paaa:D:)

Po dlouhé době.

8. května 2012 v 14:20 Deníček
Ahoj, po dlouhé době se zase ozývám. Super, co?
Moc bych se chtěla omluvit Ifynce, že jsem nenapsala článek. Moooc se ti omlouvám :* Doufám, že tuto omluvu přijmeš, a nebudeš mne v noci strašit jako samara. S láskou Anduuulka:*:D
Zítra máme turnaj (Coca-Cola Školský pohár) je to krajské kolo, mám takový dojem :D a postupuje první/ze čtyř. Kvasice, Přerov, Babice a my. No nevim, Kvasice jsou našimi kamarádkami, ale v zápase na ně budeme s*át. Tak nám držte palce.
Taky bych Vás chtěla seznámit s mým pozastavením. No, nedá se tomu říkat pozastavení, ale články budou tak 2-3x do týdne. Není čas :X :D
Jenom krátký článek, prostě šup šup.
Jinak bych MOŽNÁ za vysvědčení měla dostat foťák, což by bylo super. Blog by mě začal více bavit, znáte to :D HD kvalita v natáčení, více času, foťák doma..Ó, musím na vysvědčení zapracovat, víte co? Možná budu mít samé jednotky.. já jsem tak dobrá :D♥


Užívejte života:)
A:-*