Leden 2013

14. ledna

14. ledna 2013 v 18:15 Deníček
hi,
asi další něcojako deníček, že bych začala opět nějak originálně a to téma - ŠKOLA? jo. co budete mít na vysvědčení? já, tedy když neposeru posledních pár písemek (což je možný :D), tak možná jen jednu dvojku, a to jsem mohla mít samé. posraná chemie ^^.

První sníh.

13. ledna 2013 v 11:02 Sepisuji
Ahoj,
konečně napadl sníh. tak vám sem dám moji (jakoby vyprávění-popis krajiny) slohovku ze školy. mně se nelíbí, ale nejsou nápady na články, takžeee.

Téma: Sníh

12. ledna 2013 v 19:48 Fotografie
Ahoj.
konečně jsem se dokopala k tomu, abych zvedla zadek od televize (a učení, muahahah) a šla ven fotit zimu. když jsme včera psali čtvrtletku z matiky (mimochodem, MĚLA JSEM JI HOTOVOU ZA 18 MINUT!!!) a já, už po 18. minutách neměla co dělat, čuměla jsem ven, na stromy. a v tu ránu jsem se rozhodla, že o víkendu půjdu fotit! yea.

story continues

10. ledna 2013 v 17:13 Deníček
so, příběh s mojí oblíbenou chemikářkou má pokračování. a víte co? asi z toho udělám povídku, protože tohle nebá obdoby. jako každý čtvrtek máme poslední hodinu chemii (fakt skvělý rozvth). celý den jsem si do hlavy šrotovala snad milion informací o kovech + jejich vlastnosti, chtěla jsem se totiž nechat vyvolat, abych neměla tu trojku. jdu se spolužákem do chemie, on jde za učitelkou se zeptat, jestli se může nechat vyvolat a já jdu na místo. pak slyším jak volá ,,Aničko, pojď sem". s fakt velkým odporem jsem tam šla, nemám ji ráda. VÍTE CO? začala se mi OMLOUVAT! prý, že si spletla známky, blbě vidí a napsala si špatný průměr. you're kidding?. byla jsem na mrtvici, takže, zaprvé jsem se pro nic za nic učila kovy, zadruhé mi dělá stresy a za třetí, ještě se u toho blbě smála.

Je ona normální?!

9. ledna 2013 v 17:55 Deníček
Tak. jsem zhnusená, ponížená, nasraná.. jo a tak dále. může mi někdo PROSÍM vysvětlit, zda je možné, že učitelka vidí v průměru 1,7 TROJKU?!??!!!??? chápete to? doufám, že ano. jo, ta skvělá učitelka z chemie. bitch.Čím je mi kniha?

7. ledna 2013 v 7:00 Úvahy
Pokus napsat úvahu na téma: KNIHY.

#inspiration

6. ledna 2013 v 7:00 Nezařazené
Jen ta bloudím na we♥it a objevuji úžasné obrázky, já se vám s nimi prostě musím pochlubit. nejsem zastánce těch dlouhýých článků jen o obrázcích. ale taky jsem to někdy musela prubnout (:

#joy of winning

5. ledna 2013 v 12:15 Deníček
Ahoj,
konečně je víkend, nemohla jsem se dočkat. Fakt! Blbý dva dny ve škole a už jsem vyždímavá jak hadr.
Nevím, jestli mám články zveřejňovat celé na jedné stránce, nebo to dávat přes ten celý článek. A taky nevím, jestli to mám zarovnávat doleva nebo na střed. Babo raď :D