Únor 2013


You can run, but you can't hide.

27. února 2013 v 7:00 Fotografie
Ahoj,
abyste nebyli znuděni jen z článků, tak Vám sem hodím pár takových fotek. Nemají téma, ale přesto, takové ,,random" fotky miluju nejvíc.

Lyžařský kurz 2013.

26. února 2013 v 7:00 Sepisuji
Ahoj,
dnes bych Vám chtěla sepsat den po dni jak vlastně probíhal lyžák. Snad si počtete :)

Jsem zpátky.

25. února 2013 v 8:27 Deníček
Ahoj,
tak jsem zpátky. Vrátila jsem se už v pátek, ale do té doby nebyl čas na blog (omlouvám se). Byl to prostě jedinečný týden, na který budu ráda dlouho vzpomínat.

ODJÍŽDÍM NA LYŽÁK !!!

16. února 2013 v 11:02 Nezařazené

V pondělí 18. února odjíždím na lyžařský kurz. Budu tam do pátku (odpoledne bych už měla být doma)
Takže Vás upozorňuji, že ČLÁNKY NEJSOU PŘEDNASTAVENY, jelikož nestíhám a nejsou nápady. Prosím mé oblíbené blogy, aby si mě nemazaly. Děkuji.
Po lyžáku následují jarní prázdniny, na které se fakt těším. Konečně týden bez školy. Vlatně dva (když počítám i lyžák). HURÁ :)


Na lyžák beru DVA FOŤÁKY. Můj a babiččin. Ještě nejsem zcela rozhodnuta, jestli si vezmu i mého Nikona, protože se o něj bojím (ano, ano bojím!)
O prázdninách se do blogu zase ,,opřu" (tedy mám to v plánu). Doufám, že nafotím co nejvíce fotek.

Snad si nic nezlámu. Protože v úterý (jak je lyžák) máme krajské kolo soutěže v komorní hře. Jsem totálně vystresovaná už teď :D
Tak se tu mějte krásně, já jdu zatím přemýšlet, co si vůbec vezmu.

Téma: Vztahy

12. února 2013 v 7:00 Sepisuji
Najde každý svého prince na bílém koni? Je pro každou znás ten pravý, který čeká právě na mě? Existuje vůbec někdo, kdo chce se mnou prožít celý život? Ideální muž?
A takových otázek bych si mohla pokládat daleko více. Zkusím si na ně odpovědět.

what's up?

11. února 2013 v 7:00 Deníček
ahoj.
proč někdy nemůže být Téma týden lepší? ZMĚNY. co k tomu mám jako psát? co přináší změny? jak je snáším? počkat, to vlastně není špatný nápad. ale chtělo by to něco konkrétnějšího :D nechcete mi napsat do komentářů nějaká témata na články? kde by vás zajímal můj názor? (:

Rusava

10. února 2013 v 7:00 Deníček
čauky,
tak jsem se konečně odhodlala psát článek. vždycky mi to strašně dlouho trvá, nechápu proč. měla bych taky něco přednastavit, jenže mně se nechceee :I

#nothing

8. února 2013 v 7:00 Fotografie
takže se neudálo nic podstatného, můj život je nezajímavý. hip hip hurá!
můj bratr bude celý příští týden doma. HOME HOME HOME! chápete to? (všimli jste si, že píšu často 'chápete to?' - doufám, že jo) to nepřežiju.

fakt fakt fakt suprčupr.

7. února 2013 v 7:00 Deníček
čauky mňauky,
teď jsem teda dost nasraná. chápete to? mám asi posranej prohlížeč, protože ať otevřu jakýkoliv blog, chvíli to tam je, a pak se mi ukáže obrazovka, něco jako že ,,google chrome zakázal přístup na ..... blog.cz" - you're kidding? whaaat.