Březen 2013


Kam bych se jednou chtěla podívat.

29. března 2013 v 7:00 Sepisuji
Že bych přece jen procestovala celý svět? Se zrcadlovkou v ruce? sni dál anno.

welcome spring?

27. března 2013 v 7:00 Fotografie
Heeeyyy bitches :3 jak se máte? fíhaa, ve škole nám zase dávají zabrat -.- fakt miluju, když musím psát do žurnalistiky (šk. časopis) tolik článků. v hloubi duše doufám, že mi je otiskne. jsem vždycky strašně ráda, když mi učitelé pochválí slohovku ^^
je na čase abychom přivítali jaro? maybe. hlavní je, že je konečně jaro a bude teplo a slunko a teplo a slunko a pak prázdninyyyy A TO BUDE VEDRO ! takže. budem všichni happy jak dva grepy. neee, nejebe mi :)

Heeeyy.

25. března 2013 v 7:00 Deníček
Heey, jak se máte? sere mě to počasí-.- ale nehorázně. je to strašný. ráno svítí slunko, řeknu si ,,fajn vezmu si legíny" - cesta do školy, pohoda a ve škole vidím. SNĚŽÍ. fajn, takže cestou ze školy mi byla totální zima. nedá se:D
jjjjj, v sobotu (16.3. - přednastavuju:D) měla D. narozeniny. konečně patří do klubu čtrnáctek ^^ muhahahha. takže jsme šly do cukrárny, kde mi D. zaplatila horkou čokoládu! žeru juuu:* a víte co? stala se mezi námi taková věc.. prostě, kvůli mně nechala točení vlogů! chápete? asi ne, ale tak pro mě to hodně znamená, že zanechala něčeho kvůli mně. uvidíme, jak dlouho jí to vydrží:-)
byla víc jak úžasná:3 jak horká čokoláda tak D., začínáme si zase víc a víc rozumět.
co bych vám ještě napsala? už vííím. ve středu jsem měla besídku, oohhhh trapas.ale nehoráznej:D zahrála jsem to sice jakž takž (fajn, možná víc jak ,,jakž takž" protože mě pak všichni chválili. not bad. :*) ale nemám z toho dobrý pocit:D umím zahrát líp. už jsem vám řekla tu krásnou novinu? jsem se rozhodla, že budu hrát na klarinet. učitelka, která mě má na flétny, tak to taky učí (vlatně ona je ,,vyučená" na klarinety a saxofony), takže v pohodě.
už chci jarooooo. a nebo zimu, ale sníh! HODNĚ SNĚHU:3 abych mohla jet na rusavu (svah) na snowboard. jinak nasrat -*-*-*-
strašně mě sere, jak je můj život nezajímavý:D například pondělí vypadá takhle:
- vstanu, umyju se, nachystám, v 7:35 odcházím do školy
- první hodina příraz, nuda, máme třídní (extra nuda!)
- pak máme nejnudnější hodinu, matiku, skoro spím, občas se probudím (boduju!)
- fyzika, znova usínám, dělám si srandu ze spolužáka Davida
- výtvarka, umírám smíchy s Pavlem a Petrem, výkresy skoro nestíhám)
- čeština, bavím se s Pavlem a Tomášem, nuda nuda nudaaaaa
- chemie, poslouchám kvákání spolužačky, fotíme se N. :DDDDDD trapaaas.
Po škole mám hudebku nebo jdu ven, nebo zůstanu doma. Chápete? nudnej život -.- chce to změnu, najdu si kluka (ANEBO HOLKU. muahahahahah ! to byl vtip, jestli to někomu nedošlo:D)

dneska mám dobrou náladuuu.
loučím se!
-A:*

Recenze filmu: The Perks of Being a Wallflower

23. března 2013 v 7:00 Nezařazené
Název: The Perks of Being a Wallflower

Lyžařský kurz 2013 - video.

21. března 2013 v 7:00 Nezařazené
ahoj:3 ani tento rok nebyl výjimkou a už jako každoročně (mohla by se z toho stát tradice) jsem společně s kamarádkou D. vytvořily video z lyžařského kurzu. Minulý rok mělo video obrovský úspěch a tento? Úspěch byl snad ještě větší. Tři hodinky práce se vyplatily. Nu, posuďte sami.

naše třídní se zbláznila (y)

19. března 2013 v 9:00 Deníček
jo, už je to tady. další učitelka, která z náš naprosto šílí. fajn, post ,,nejhorší třídy na škole" je opět v rukou 8.A a jen tak ho nedá.
že bychom si připsali na své konto již druhou učitelku, která se zbláznila? jednu jsme doopravdy dostali prakticky do blázince-.- jsme strašní.

'Inspiration'

17. března 2013 v 7:00 Nezařazené
Taky máte někdy náladu prostě jen projíždět we♥it a dívat se na ty božské obrázky? Já to žeru :3 vždycky se u toho tak odreaguju.

Recenze knihy: Nadpozemská

15. března 2013 v 7:00 Nezařazené
Název: Nadpozemská

Jaký by byl svět beze mě? Jaký chci svět.

13. března 2013 v 7:00 Úvahy
Jednou, až tu nebudu, co po mně zůstane? Jen náhrobní kámen a dál? Proč být jedna z davu, když mohu něco dokázat. Něco, pod čím si mě lidé budou pamatovat.