Říjen 2013

28.10.

28. října 2013 v 18:20 Deníček
Čaaau,
viděli jste nejnovější pretty little liars? Ach můj bože -.- já si o tom potřebuju s někým popovídat! Jenže nechci spoilerovat, protože nesnáším, když mi někdo něco řekne, jakože co bude, a já to ještě neviděla. Prostě.. Alison je kočka :3 A Ezra mě neskutečně naštval. Fakt. I kdyby byl -A, myslíte, že by chodil v červeném kabátě? Nebo jeho spojenkyně byla Cece? Stejně si myslím, že existuje ještě nějaké "vyšší" -A :-D zní to sice divně, ale v PLL už bych se nedivila ničemu! Beztak ani sami autoři nevědí, kdo je vlastně -A. Prostě je to nějaká sci-fi postava, hotovo. Ať to není Ezra ^_^


A viděli jste první díl nového seriálu Ravenswoodu? Je to naprosto, ale naprosto awesome. Caleb je prostě kunďák :3 fakt se začněte dívat, je to dost dobrý. Asi 2x jsem myslela, že se poseru. Je tam Samara !!!!!!!!!!!!! -.- beztak to bude duch Mirandiny matky. Ten konec. Prostě se podívejte, je to dobré, doporučuji.

Minulý týden jsme psali Přírodovědného klokana. Fajn, jsem z 45 lidí 9. To je dost dobrý! I když, minule jsem byla 3. :-D Taky jsem si dneska konečně koupila boty! Kvůli nim jsme byli s našima o víkendu ve Zlíně a nic tam neměli, což mě pěkně nasrali. Takže jsem si je musela koupit u nás ve městě a mile mě překvapili! Nejenže jsem našla "své vyvolené" , ale taky moji velikost. Znáte takový ten pocit, když 3 hodiny bloudíte a nemůžete najít boty na podzim, pak je najdete, jste nadšeni a nakonec zjistíte, že nemají vaši velikost?!? Damn it. Samozřejmě jsem platila ze svého, takže má peněženka dostala opět zabrat. Jen se modlím, aby mi naši nekupovali žadné kraviny a dali peníze a já už si sama koupím :-D
S kvartetem hrajeme Let it be :3 bože to je ta nejnádhernější píseň na světě! kor když to hrajeme my, že. Normálně učitelka k nám přidala ještě jednu holku o.O Vůbec se nás nezeptala. Jsme dost znechucené, popravdě ji tam vůbec nechceme. Narušila nám partu, nechápe naše "vtípky" :-D, zmalovaná jak prase (chodí do 6. třídy) a je mi silně nesympatická. Ale jinak jsem celkem mírumilovný člověk :)))))))))))))


Ono se toho za poslední dobu moc nestalo. Konečně máme prázdniny, do kterých jsem odpočítávala každou sekundu a nakonec jsem zjistila, že chci do školy! Opravdu. Dneska jsem zase prožila jeden z nejnudnější dnů za posledních pár dní. Nudila jsem se tak, že jsem dokonce sama od sebe umyla nádobí (!!!). Taky jsem prohrabávala svoji tajnou krabici (mám tam všechny důležité věci - pár fotek, psaníčka, odměny z hudebky, náramky atd..). Ale hlavně! Dopisy od Terezky. Zase jsem si vzpomněla na tu dobu, kdy jsem nic neřešila. (ne že bych si něco šlehla, to ne.) Tes, pamatuješ na ty spousty popsaných papírů? :3 Vůbec nevím proč jsme přestaly.. Nějak to samo vyšumělo o.O Každopádně Ti chci poděkovat, bylo to strašně fajn.
Ve středu si jdu vyvolat fotky! Halelujaa, oslavujte mě. Já + 6 holek, takže máme fotek jak nasere. 512 (!!!). Až vyberu peníze budu strašně bohatá :'3 Mimoto se těším, až se obnovím své album, už tam je pěkná řádka fotek.
Když si to tak vezmu, tak mám strašně nezajímavý život. Nevím, kam chci na střední.. normálně, 14.11. (i think) je u nás předlídka středních škol. CHÁPETE TO? Teď se to na nás hrne ze všech stran, což je strašný. Jen to pomyšlení, že tam jen jdu, tak bleju. Prostě že JSEM dospělá, že se musím rozhodnout. No hnus. A taky je hnus, že jsem schopna napsat v pár odstavcích několikrát slovo "strašně". Je to strašný .. ups :-DUžívejte sychravý (-.-) podzim.
:*

9 DNÍ DO NAROZENIN !

Podzim.

25. října 2013 v 17:02 Fotografie
Ahoj,
dlouho tady nebyl článek jen o fotkách. Teď mám zase období, kdy mě focení strašně baví a vyfotila bych i hovno v hajzlu :-D A jelikož příroda hýří barvami, není nic lepšího, než vzít fotoaparát a hurá ven!

21.10.

21. října 2013 v 17:24 Deníček
Hi. Vlastně ani nevím, kde mám začít. Stalo se toho celkem dost, a vlastně vůbec nic.
Asi nejžhavější téma je - soutěž ve Vidnavě - . Možná (doufám!) jste to někteří zaregistrovali, že jsem byla ve čtvrtek (myslím, že to bylo 18.10.) ve Vidnavě. Cesta tam byla naprosto příšerná! Jednak ten řidič prakticky nevěděl, kam jedeme, a kdyby neseděla vepředu učitelka, která ho navigovala, nejspíš bychom nedojeli. Why not -.- vstávala jsem v 5:10, 6:00 byl odjezd. Po 3,5 hodinovém bloudění (!!!) jsme konečně dorazili. Musím uznat, že na to, jaké je to pidi město, mají všechno dost vymakaný. Jakože fakt. Soutěž probíhala v zámku, ale třídu, kde jsme se připravovali, tak ta byla v místní škole - btw byla tak 100x hezčí, než ta naše. Rychlé vybalení fléten a přesun do zámku na losování. A ejhle! BpH opět přišla pozdě, čili na nás zůstala jen 1 :-DDDD takže z devíti souborů jsme hrály první. OMGOMGOMGOM -.- v tu chvíli mi připadalo, že je to to nejhorší číslo na světě. O hodinu pozdějc (11:00) jsme už byly připraveny hrát. Samozřejmě soutěž nabrala skluz (což se dalo čekat), takže jsme začaly hrát o půl hodiny pozdějc, než bylo napsáno. Zahrály jsme celkem dobře, vlastně víc než dobře. Musím uznat, že to bylo namakaný. Fakt. Všechny kategorie (my jsme byly 2.a - ale existovala i 0,1a + b, 2a + b ... až do 4 a + b + c !) byly narvané. Konkurence byla kurňa veliká. Soubory byly vlastně z celé republiky, takže jsme si trochu připadaly, jak na ústředním kole v komořině :-D Abych to celé shrnula.. SKONČILY JSME 2. Z DEVÍTI !!!! Chápete to? Prostě jsme nejlepší :3 přijímám gratulace :-* :-D
Víte co nesnáším? Je teprve konec řijna a už všude v obchodě vidím vánoční kolekce, adventní kalendáře a další kraviny, které nemůžu vystát! Tím nechci říct, že nemám ráda Vánoce, ale tohle je prostě strašný. Byli jsme s našima v sobotu ve Zlíně (mimochodem, nejezděte tam, je to tam na hovno, zaprvé zrušili tam Terranovu, což je strašný!!! a zadruhé absolutně nic tam nemají!!!) a po celým obchoďáku už jsou vyvešené vánoční světýlka. Říkám si tak v duchu, dělají si ze mě prdel?
Taky bych Vám moc chtěla poděkovat za komentáře v předešlém článku :-) Je fajn přijít po pár dnech na blog a vidět 11 komentářů. Pro někoho normálka, pro mě ne. Vážně děkuju. Možná jen, já když píšu komentáře čtu každou větu a snažím se pak napsat svůj názor. Bohužel někteří vlastně jen opíší vrch - čili mám v předešlém článku asi 5 komentářů na stejné brdo. Ale co, nestěžuju si :-* Prostě děkujuuu.
Taky nám dal taťka konečně do pokoje televizu! :-D Tamtu předtím jsem jaksi pokazila. Vlastně, se pokazilo, samo -.- takže teď pojedu Vyvolené ^_^ taky se na tu kravinu díváte? já jo, bohužel. A stydím se :-D další nějaké jobovky.. No, mám novou košili a džegíny, které mám z Lidlu, ale předpokládám, že do školy je nosit nebudu, protože nesnesu pohled na svůj zadek. Příklad: spolužačka má trošku větší prdel, trošku víc a nosí (skoro) pořád legíny! -.- ale nejvíc to zabíjí, když si pod ně vezme růžové kalhotky. Viz dnešek, včerejšek, předvčerejšek, přepředvčerejšek. Ach můj bože, tak kurňa když mám velkou prdel, nenosím legíny :-D a když už, tak si nad to dám dlouhé tričko.
A ještě jedna "vtipná" příhoda na konec. Dneska jsem šla 6. hodinu na hajzl, že, učitelka mě pustila, pohoda. Přijdu, a teď vidím spolužáka Petra jak se dusí smíchy. Přes celou třídu se mě zeptá - ,,ty máš krámy" :-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD ach, já já "miluju" ty naše malý děcka v u nás ve třídě.

Jdu se učit, má milá děťátka.

1. Podzim, 2. Můj milovaný nikoneček ^_^, 3. Dort k 14tým narozeninám (15ka už se blíží!), 4. S D. venku


12.10.

12. října 2013 v 16:33 Deníček
Já vlastně nikdy nevím, jak mám začít. Pozdravy jsou ohrané. Asi nějakou otázkou, nad kterou se můžu/ete zamyslet. Kdo vlastně jsme?
Za těch pár dní, co jsem nepsala, se toho moc nic neodehrálo. Včera jsem měla koncert, kterej byl snad nejdelší v mém životě. Proč? Hrály jsme sice 6. asi z 10, ale čekaly jsme skoro hodinu a čtvrt! Byl to koncert, na počest založení školy (65.), všichni měli různé proslovy, takže než se dostalo na nás, táta skoro usnul :-D Dostala jsem ( zase !!! ) propisku, kterou už mám tak 4x. Přemejšlím, že bych to začala prodávat.
Ve škole se toho taky neudálo moc. Známky, zkoušení, testy, přednášky. Nuda, nuda, nuda a nudaaa. Vlastně jedna věc se udála. Víte, jak jsem minule psala o tom, že bych si ráda dala přihlášku na gympl do Přerova? No, tak já si četla podmínky pro přijetí a najednou vidím - uchazeči přijatí na průměr. CHÁPETE TO?! ohmygood. Oni berou na průměr. To se v našem kraji zrušilo, teda myslím. Protože na gymplu v Hol. do průměru neberou. A já teď celá šťastná, že berou jen vysvědčení z druhé poloviny 8 a začátek 9. Když budu mít ještě tento rok samé, mám to v kapse! A ejhle. Oni chtějí i vysvědčení z prvního pololetí v 8. Super :-) takže má milovaná učitelka, netřeba jmenovat, mi zkazila celý přijímačky. Díky průměru 1,5 mi dala dvojku, kdežto mé spolužačce, dala za průměr 1x7 jedničku a BEZ KECŮ. Dělá si ze mě prdel?
Já už se radši nebudu rozčilovat, protože to nemá cenu.. Taky asi budu potřebovat silnější diotrie. A jen se modlím, ať neskončím tak, že budu muset nosit brýle furt! i hate it. Debilní zrak, debilní brýle. Strašně moc si přeju čočky. I když mám hrůzu z toho, že bych si měla sahat do očí, ale kvůli tomu pocitu, že bych zase konečně normálně viděla, bych to udělala! :-D tak mi držte palce, ať se někdy těch zasranejch brýlí zbavím.
ble ble bleee aneb je občanka a my se fotíme ^_^

Já už fakt nevím, o čem bych mohla vykládat. Asi plány na příští týden + tento víkend. Měla bych se učit zemák, protože zase píšeme z 20ti stránek. Já ho fakt nechápu - našeho učitele. My píšeme asi 4-5 testů za celý rok, oproti céčku, které píše ta 10-15 -.- je to strašný, když se máte naučit asi 20 A5 o něčem, co vás vůbec nezajímá. Jo, já si stěžuju, zatímco na střední to bude každodenní rutina. Taky do přírazu, kde bereme šutry. Ohmygood, nejnudnější učivo na světě.
So, příští týden jedeme do té Vidnavy. Úplně strašně moc nejvíc se NETĚŠÍM. Nejenže tam budeme jak šroubci z lesa (jak pitomečci), navíc ještě hrajeme kraviny. Příští rok prý jedeme taky. No aha :-D ale prý dávají diplomy a ceny každému! Tak snad nebudeme mít čestné uznání, které nesnáším.. -.-


1. Praha_červen2O13, 2. Praha_říjen2O13, 3. klarinet :3


A stejně jsou podzimní rána krásná.
11.října_2013_6:55

8.10.

8. října 2013 v 17:21 Deníček
Strašně všem závidím fakt, že vědí kam půjdou na střední. Je hrozně deprimující to nevědět. Vůbec je strašný, že o své budoucnosti máme takhle rozhodnout. Proč? -.-
Zaprvé, absolutně nevím, kam chci. Zadruhé, mě nehorázně sere, že jsou jen 2 přihlášky. Prvně jsem si myslela, že si dám na gymnázium do Hol. kam vlastně ani nechci jít, ale kam jinam jít. A druhou na zdrávku do Kro. - to nevím, jestli by mě bavilo. Jenže pak jsem zjistila, že v Př. berou na gymplu do průměru, což se v Hol. zrušilo. Jenže já nechci jít do Př. , páč tam je strašně moc cigánů a debilní spoje a je to asi o 20 minut dál než Hol. Čili z toho vyplývá, že jsem naprosto v prdeli, že nevím, kam chci jít. Asi si napíšu na papír pro a proti. Uvidíme, ještě je čas (- to si říkám od 7. třídy a víte co je překvapivý? Ten čas už jaksi není :-D)
Gratuluji všem, kteří to dočetli až sem, a pochopili co jsem myslela :-D
Taky jsem přišla na to, že se lidé strašně lehko odcizí. Otázka: fakt záleží na tom, kde kdo ve škole sedí? U nás ve třídě to tak probably je. Dříve jsme se s holkama (taková naše ,,partička") strašně moc bavily, teď už tomu není tak. Bohužel. A pociťuju to tak i s jinými lidmi. Radši nebudu jmenovat.. ale třeba ty, Tes. Čteš to? Proč už si vůbec nepíšeme? Proč jsi mi nenapsala na fb, že jsi byla nemocná? :( nebo jak jsi měla tu svoji etýdu s alkoholem :-D ty už mě nelovíshQuješ? Naaaaaaapiš mi.
Už jsem vám řekla, že jsem byla zvolena ve škole ve školním časopise za šéfredaktorku? -.- neříkám, že mě to nepotěšilo.. ale prostě! Ty kecy učitelky. Měli jsme napsat slohovku na téma - líčení podzimu, Já a podzim - no a každý jí to četl a teď já to přečetla, že a ona nahodila ten svůj face a povídá mi - ,,píšeš i lepší články, šéfko". Acdlkfjhofhnfdlkmgreoieormwoeiht. Myslela jsem, že vyletím z kůže. Ať mi přestane říkat šéfko, mami. Btw. Snad bude ten časopis i na stránkách školy /poslední 2 čísla z minulého roku tam jsou/ abych vám mohla ukázat můj 1 článek. Ten tam budu mít určitě. Každá šéfredaktorka (omgomgomogom) píše vždycky takový úvodník na první stranu každého čísla. Řeknu vám, psala jsem ho 2 hodiny, a opravovala den co den. Takhle to šlo asi týden. Zpocená až na prdeli :-D tak uvidíme, co mi na to řekne.
Já fakt nevím, co mám napsat. Všechno se týká školy a to asi nepotřebujete slyšet, že. Chci si koupit kabát. Tento/příští/přespříští týden bychom měli s našima jet nakupovat. KONEČNĚ! Chápete, že jsem byla naposled v černu? -.-.-.-.-.- achich ouvej.
A tady z toho dlouhýho články plyne, že jsem vlastně nejlepší. A taky bych chtěla více rozjet blog, takže sháním takový ty rádoby oblíbený blogy. I když, beztak to moje tlachání nikdo nečte.

vůbec nefotím. agggrh.

-A

6.10.

6. října 2013 v 15:48 Deníček
HI! Doufám, že jste si všimli mé krásné proměny blogu :3 Už to chtělo změnu. (komu to nedocvaklo, tenhle desing má mít nádech podzimu, why not.) DÍK HANNO :-*
Za tenhle týden se stalo stalo celkem dost, tak už nevím kde začít -.-
V pondělí jsem měla klarinet, aww. Držka sice bolí imr vére, ale ten pocit. Že jsi prostě největší kápo Bph. Navíc mě i učitelka pochválila, což je skvělý ^_^ 11.10. hrajeme na zámku (teda asi) k 65. výročí založení školy. Damn it -.- navíc, 17.10. jedeme někam do Vidnavy, kam se jede asi 3 hodiny, což znamená, že ZASE budu vstávat kolem 5:00'. Už si pomalu zvykám. Ještě jedna novinka. S kvartetem hrajeme Let it be (Beatles). A je to strašně krásný. Navíc jsem si tuhle písničku hódně oblíbila - rozuměj: neposlouchám nic jiného.
ZA MĚSÍC MÁM 15. NAROZENINY :3 těsíte se? Já se vlastně těším/netěším. Už jsem to psala minule, pro mě se nic nezmění. Leda fakt, že dostanu občanku, na které budu mít fotku jak ,pojď na mě z boku' a podpis, jak kdybych utekla z Bohnic. really -.- taky bych už se mohla zamyslet, co vlastně chci k narozeninám. Nějaký velkýý dort s Nikonem/Canonem :3 to by mi udělalo radost. I když.. teď jsem se zamyslela, je toho hodně. D. čekuješ to? So = nějakou kabelku (ta, kterou jsem chtěla, už tam není, sežeňte jinou:D), kvalitní make-up, pinetky, velkou karamelovou milku! se kterou bych se s vámi nemusela dělit -.- a ještě nějaký pitominky. Kapišto? :D ale stejně to dopadne tak, že vymyslíte nějakou kravinu. Enjoy.
Už jen necelý měsíc a uvidím(e) Kryštofy naživo! Ach můj bože. Nemůžu se dočkat. Rišánek a já od něj jen pár metrů. Aww :3 doufám, že se budu krotit :D jinak bych na něj musela skočit. Tak na mě 2.11. myslete ^_^
Ovšem největší událost tohoto týdne se udála ve středu. Jeli jsme do Prahy. Ano, i IX.A a IX.C spolu s doprovodem učitelů, může jet do hlavního města :-D zase nejsme tak za zenitem.. Už jen ta cesta vlakem, jo, možná si to učitelé přece jen měli rozmyslet a nebrat nás. Celkově to bylo strašně fájn. Sice jsem všechna místa viděla už tak 1561657798x, ale stálo to za to. Podzimní Prahu jsem ještě neviděla, to je fakt. Vlastně! Neviděla jsem zeď J. Lennona, která fakt stojí za to. Některé ty nápisy -.- :-D také Čertovka, kde se vlastně natáčeli Chobotnice a ty trapný zámky, na důkaz lásky. Ach jo, já zas nic. Nevadí, my s Ivetkou jedeme forever alone :3 a ještě Zlatá ulička, která vlastně nebyla zlatá, což mě nasralo :-D nevermind. Jediné, co jsem si koupila, bylo ,twister meny' v MC za nekřesťanských 120,- a s pocitem smradlavých nohou jsem se s klidem mohla vrátit domů.

zeď J. Lennona

Prááha.

1. malíři na Karlově mostě, 2. Chrám sv. Víta, 3. Orloj, 4. Čertovka (zámky lásky -.-)