Listopad 2013

19.11.

19. listopadu 2013 v 12:12 Deníček
Ahoj,
strašně se mi líbil nápad u Vendy psát články v bodech. Jdu třeba ze školy a přemýšlím, co bych všechno mohla napsat, mám toho fakticky hodně, a pak dojdu domů, zapnu PC, začínám psát a prostě nic.. Tak snad touhle cestou to půjde :-D

- dneska jsme měli zkrácené vyučování, protože nám ve škole od 11h. nepůjde elektřina. Fakt nechápu, proč nám nedali ředitelské volno, přece jen, uznejte, jít do školy na 3 hodiny je blbost. Naneštěstí máme "skvělej" rozvrh, takže jsme měli dějepis, češtinu a matiku. fuck.
- pořád přemýšlím, kam mám jít na střední. Ono je to strašně těžký! soucítím se všemi, kteří jsou právě v devítce a stále neví, kam jít. JSEM S VÁMI :-D čekám, že mě políbí nějaká múza a já konečně budu vědět, kam půjdu. (při mém štěstí by mě políbil leda nějakej úchyl -.-).
- snažím se procvičovat si SCIO testy, půjčila jsem si od spolužáka, který si objednal originály za 1 000,- (když na to někdo má .), takže tak. Absolutně mi nejde OSP, chybí mi logika, přiznávám. Nejvíc mi dělají potíže takové ty úlohy "čtyři holky (Andulinka, Tereza, Dominika, Nikola) a teď, jedna holka má dlouhé vlasy, druhá byla na sportovním táboře, Dominika měla narozeniny" .. A teď otázka, která z holek může mít dlouhé vlasy? Prostě mě to nedocvakne :-D a když jsem ty SCIA dávala tátovi, ten to měl tak za minutu? -.- ach jo.
- když už jsem u těch SCIO testů, psali jsme je tak před 2 týdny (?), myslím. takže bychom měli každým dnem dostat předběžné výsledky, těch se bojím jak prase. vždycky tam je úspěšnost, teď nějaké body, percentily atp.
- konečně (!) jsem dostala od holek dárek. (Možná se ptáte, proč říkám té ,,naší partě" holky. Nebo spíš mamka se mě ptala :-D prostě když se řeknou holky, vybavím si Kajdu, Anču, Rokytu a Nikču. Takže prostě tyhlety čtyři holky, víte co ,,bé ef efka" :33) Dostala jsem vymodlenou šálu, takovou tu nekonečnou, a strašně velkou a úplně nejbožejší (fotka níže) a taky bílé tričko, kde mám vzkazy od nich. To mě strašně potěšilo :33 jsou tam hlavně prasárny a hlášky, co říkám :-D když jsem to ukazovala mamce, tak nahodila takovej ten polo-úsměv. Přišlo jí to vtipné, ale víte co, je rodič, musí vychovávat, takže mi řekla "Aničko, co to je?!"..
- MILUJU KRYŠTOFAAAAAAAAAAA . prostě nejlepší skupina v ČR, hahahahah, i po celém světě. V březnu (8.) by měli hrát ve Zlíně, a za 2 dny začíná předprodej vstupenek. pořád váhám jestli jet, nebo ne. KECY! chci jet :3 mamina taky, tak snad to vyjde.
- příští týden budu hrát na besídce, je to má asi 1676348971897x - teď se vychloubám :-D takže mi všichni držte palce. bude tam hrát i nejlepšejší kamarádka z hudebky TerezQa, takže se nasmějeme jak prase :-D když jsme hrály minule, tak v zákulisí (jako když) bylo strašný ticho, jen my dvě se hihňaly jak pitomé :-D
- válím na klarinet.
- v sobotu jdu s holkama ven (ANO, ty holky) a budeme fotit photenQy. takže se těším, že si zase nafotím nějakou přírodu atp. teď mám zase to období, kdy mě strašně baví fotit, takže toho musím využít :-D protože jak se znám, za chvíli mě to zase omrzí a nebudu fotit. Což mě mrzí :/
- učitelka na češtinu mě sere, ale totálně. když máme sloh, ona na začátku hodiny vždycky určí 2 lidi, kteří si na příští týden vyberou libovolné téma a mluví o tom minutu. Říkala, že prý nechce vyvolávat jen ty "jedničkářky", ale i ty slabší, aby si mohli nějak zlepšit známku. A co udělala v pondělím slohu, když vybírala lidi? Samozřejmě, že vybrala mě. Cituji: "Anička mě stála nepřesvědčila, že si zaslouží jedničku" agggmdifghnfdzhnfdlkvmwef. SI DĚLÁ PRDEL, NE? Jakože lichotí mi, že mě bere za jedničkářku, ale ať si ji strčí do prdele. Vy si ani nedokážete představit ty její kecy na konci roku, kdy mi dává jedničku samozřejmě z milosti a že si ji nezasloužím.
!!! Pomozte mi vymyslet téma, o čem bych mohla mluvit. Minulý rok jsem měla "Cesta kolem světa". Nejoriginálnější téma vyhrává.. pusinku :-* !!!
- jdu si udělat kuskus s kuřecím masem a zeleninou. neexistuje lepší jídlo ! :3

/nová šála od holek/kamarádčin vzor šatů/
/Praha 2O13/jedeemeee SCIO testy/podzim/

So, zdraví vás 15ka!

12. listopadu 2013 v 16:41 Deníček
Ahoj (jak originální pozdrav),
konečně můžu říct, že je mi 15 let! Narozeniny proběhly stejně jako v minulých letech. Naši mi popřáli, spolužáci si nevzpomněli (zdůrazňuji, že si nevzpomněly ani nejlepší kamarádky !!!), na fb zeď jsem dostala 53, předpokládám, že neupřímných přání, až teda na výjimky. Byla jsem se fotit na občanku. No ty vole! Fotka by ještě ušla, ale ten podpis :DDDDDDDDDD prostě je to hrůza! a co jsem vlastně dostala za dárky? Největším, a vlastně i splněným, dárkem byl koncert Kryštofa. Nebudu tady po -xté vypisovat, jak to bylo boží atd.. Pak jsem dostala strašně (tohle slovo furt používám! -.-) krásný dort. Spodek se už snědl, dala jsem i holkám ve třídě a měl ksakru úspěch!

No uznejte sami, není krásný? ^_^ každopádně Nikona nemám odvahu sníst.
Minulý týden byl jeden z nejhorších -.- psali jsme scio testy. Musím uznat, že to bude DOST zajímavý :-D matematika se mi teda zdála o něco lehčí, než minulý rok. Skvělý je, že prvních 11 příkladů bych měla mít dobře o.O což je pro mě mega úspěch! Předtím jsem měla 8,45b. (z 30ti příkladů!) Styď se Andulo. Čeština se mi zdála trochu horší, protože tam byl samý text. Mně to tolik nevadilo, ale když jsem viděla spolužačku, jak se úplně potí při tom čtení, tak jsem si oddechla, že patřím k těm lepším čtenářům. Ale OSP (obecné studijní předpoklady) to je rachot. Když to jsou teda obecné předpoklady, proč je tam samá matika a logika? -.- žádný co já vím dějepis, přírodopis.. Grrrr, každopádně to bude rachot, už se strašně "těším". Samozřejmě k tomu připočtu to, že bude čtvrtletí, takže každý toužil po mé osůbce. Kromě matiky, kterou fakt netankuju (viz 3 z čtvrtletky), si myslím, že je to ok. A co vaše známky?

Fakt jsem teď popsala obrovskej odstavec jen o škole? Ahaaa.

Konečně jsem si vyvolala fotky! Ta ženská už mě musí znát jako starou známou :-D jedině já tam přijdu jednou za rok, abych si vyvolala přes 500 fotek. Vyvolávala jsem si to totiž s kamarádkami, takže jsem zase jednou byla straaaašně bohatá! Platily jsme totiž něco přes 1000,-. Takže víš jak.
Strašně (zase!) mě deptá, že už všichni řeší Vánoce. Ne že bych tenhle svátek nějak odsuzovala, vždyť znamenají 2 týdny volna! ale prostě deptá mě, že už všude jsou vánoční kolekce, pomalu se začínají pouštět koledy (jakože fakt?!), a v Albertě už mají dokonce vánoční stromeček!!! Ale co mě nejvíc dostává je, že už tu zase máme slohovky o Vánocích -.-.-.-.- jak já je nemám ráda :-D nikdy totiž nevím, co tam mám napsat. Tentokrát máme v žurnalistice - "Když se řeknou Vánoce".. Straaaašná zábava. Už bych taky mohla napsat Ježiškovi, že? Dostanu lyžák, pak možná flétnu (ale tu nechci, protože příští rok bohužel budu končit s flétnou, tak je zbytečné si ji kupovat - stojí 2390,- !!!), ale nejvíc bych chtěla čtečku. Dneska jsem o tom mluvila s tátou, tak uvidíme :3
Taky už nevím, o čem psát. Zase mám takové to období, kdy mě strašně (!!!) baví fotit. S D. jsme si říkaly, že až budeme velké, tak si založíme skupinu ,,FIČKY" - já budu fotografka a D. grafička. Budeme úplně nejlepší tým :-D už vím, co jsem chtěla napsat! V sobotu jsme jely do Holu. To byl zase vejlet :-DDDDDDDDDDDDDD nejprve nám nejel bus, budeme psát stížnost na Idos, takže jsme valily na vlak, který jel až za půl hodiny. Dojely jsme v pořádku, šly jsme jen do jednoho obchodu, protože D. si nakonec boty vybrala hned, což bylo překvapující. Čekala jsem, že tam strávíme celý dopoledne a nakonec pojedeme s prázdnou. Má boty s 6cm podpatkem !!!!!! :D prostě rachot. Ale jsou hezký, to jo. No a pozdějc jsme zalezly do kavárny, kde byl strašně krásnej kluk. Hlavně z dálky :D každopádně jsem si dala vídeňskou kávu s kopou šlehačky, a palačinku s ovocem. SO GOOD!

KRYŠTOOOOF!

3. listopadu 2013 v 15:51 Deníček
Ahoj,
v sobotu (jak všichni víte) jsem jela s kamarádkou do Vsetína na koncert Kryštofa. A bylo to.. naprosto úžasný, nepopsatelný! Ta atmosféra by vás úplně rozdrtila. Krajčo byl skvělý, všichni byli naprosto úžasní! Bezkonkurenčně nejlepší kapela v ČR, ať si říká kdo chce, co chce. Nej"bestovější" koncert, který jsem kdy zažila. Mám naprosto vykřičený hlasivky, jsem unavená z nekončícího poskakování, skandování a tlestkání, ale jsem naprosto šťastná. Je to prostě něco nepopsatelnýho. Jsem strašně ráda, že jsem jela :-) Bylo to fakt něco úžasnýho. Ani nepochybuju o tom, že příští rok jedu zase! Ať už to bude na druhý konec republiky, chci je vidět znovu.

Balónky, které na nás lítaly při písničce - PARAPET -, byly úplně aww. Jeden na mě spadl, ta ženská vedle mě ho chtěla, ale já byla rychlejší :-D NASRAT! Byla jsem silnější a mám ho právě teď vedle sebe. Musím ho opatrovat! Byly jsme tam asi hodinu před koncertem, takže jsme chytly ještě docela dobrá místa. Ani ne za deset minut za námi už bylo plno! Sice jsem chvílemi neviděla na ty předskokany, ale pozdějc se to všechno nějak pohlo a já byla asi o 3 metry blíž, než u té první kapely. Předskokani mě nijak nenadchli, jela jsem přece na Krajča, že. Ale dali se, hlavně ten jeden v bílým tričku byl k sežrání (že D.?). A pak to začalo. Krajčo vešel a já myslela, že omdlím. VIDĚLA JSEM HO NAŽIVO !!!! :-D je prostě k sežrání, já bych ho omrdala, hned. na místě. Takže to by bylo asi ke Kryštůfkovi vše. Já vím, že už Vás to asi nezajímá, jenže já jsem z něho ještě doteď úplně paf!
Zase, opět, znovu píšeme příští týden SCIO testy. Jako je fajn, že nám škola dopřává takovou přípravu, ale musí nám to dát těsně před čtvrtletím? V pondělí matika, v úterý čeština a ve čtvrtek všeobecné. Prostě jen další stres navíc. Ve čtvrtek navíc píšeme čtvrtletku z matiky, v pátek diktát, takže se "strašně" moc těším na ten stres okolo. Zase jenom celý týden učení, učení. A víš co? Stejně mi to bude k hovnu! Psali jsme takovou kontrolku, učila jsem se jak kráva, a stejně jsem dostala 3. Samozřejmě si učitelka neodpustila přednášku o tom, jak jsem ji zklamala a - kdovíco - ještě. Dělám to pro sebe, ne pro ni.
Rok se nám pomalu (neskutečně rychle !!!) přehoupl do předposledního měsíce. Je to až neuvěřitelné, když si pomyslím, že za dva měsíce bude nový rok! Vždyť to bylo teprve nedávno, když všichni bláznili s koncem světa. A najednou rok 2O14 klepe na dveře.
Nedávno jsem dočetla knížku od R. Johna - Memento. A vážně nemám slov. Jedná se o knihu, která popisuje život drogově závislého šestnáctiletého Michala. Mám o tom i vystoupení s knihou, proto se vás chci zeptat, jak na vás takhle kniha působila? Pokud jste ji teda četli.
Narozeniny se blíží :-D stejně byl pro mě největší dárek ten koncert. Mám v plánu jet příští týden v sobotu s D. do Holešova, zaprvé mrknout se na boty na zimu (pro D.) a já si beztak koupím zase nějakou kravinu :-D a jednak proto, že tam je úplně luxusní kavárna ^_^ takže si dám palačinky se šlehačkou a obrovitánské kafe se šlehačkou. Jíme zdravě :-)

Počasí si vážně dělá, co chce o.O
Užívejte propršený víkend :-)