Březen 2014

3.3. 2014 *13.3. 2014

13. března 2014 v 15:38 Deníček
Ahoj, dalo by se říct, že jsem zpátky. really? A na jak dlouho, že. Upřímně, blogování mi chybí. Chybí mi ten pocit se někomu vyzpovídat, i když, mám takový tušení, že to tu nikdo nečte.
Od listopadu se stala neuvěřitelná kopa věcí. Asi začnu tím, kde jsem v prosinci skončila.

- jedu na další koncert Kryštofa. je to k neuvěření, ale 7.3., což už je v pátek - you're kidding - mě čeká další koncert, fakt se nehorázně těším! prostě jen ten pocit, že budu zase blízko Krajča (zklidni hormony, jo? -.-), je proste k nezaplacení. Moc se těším a nenechám si to nikým a ničím zkazit. don't worry :-)
- odeslala jsem přihlášky na střední školu. což je další věc, která je k neuvěření. fakt jsem to odeslala? neudělala jsem chybu při výběru? neměla jsem přece jít na zdravku či lyceum? i don't know, čas ukáže, zda to bylo správné rozhodnutí (ftuj, mluvím jak kniha). abyste byli v obraze, mé další kroky budou směřovat do jednoho z místních gymnázií (teda pokud se někam dostanu, že), takže mi držte palečky (i u nohou, why not), ať se někam dostanu, a když jo, tak všem, co mi drželi palečky (i u těch nohou!), tak dostanou tatranku !
- máme jarní prázdniny, čili jsem se dala na sledování filmů/seriálů, které přes rok nestíhám. taky se vám někdy stává, že někdo mluví o nějaké scénce z filmu, která je vážně ,,vtipná" (hahah, it's not funny) a vy jen tak nevěřícně koukáte? YES, jste na správné adrese, to se mi stává pořád :-D
- byli jsme na lyžáku a byl to nejlepší týden ever., vážně nevím, co bych k tomu víc dodala, bylo to vážně, vážně SUPER ! sblížili jsem se s osmáka, o kterých jsem si myslela, že se doteď houpou na koníkovi a pojídají trávu, a skutečnost? na tom koníkovi jsou pořád, ale jinak jsou docela fajn, na mě možná moc hyperaktivní :-D

_____________________________________________________________________________________

- tohle je druhá část mého článku, poněvadž jsem neskutečně zdechlá a neschopná, tak mám tenhle článek rozepsaný už přes týden. mohla bych ho už konečně dopsat, že?
- jo, takže byla jsem na koncertě Kryštofů, ogmygod, nejlepší koncert ever. dokonce překonal i ten z listopadu (byla jsem na něm už jedenkrát, ve Vsetíně 2.11.2013), byla to proste bombastikaaaa! víc k tomu asi neřeknu, protože to bychom tu byli do rána. hyhy :-D
- jarní prázdniny nám skončily. it sucks -.- a škola je taky na prd, páč každej furt něco chce a já na to vážně nemám nervy. každopádně dneska jsem doma (čtvrtek), jelikož jsem večer zvracela a chytla jsem.. ehm ehm.. průjem :-D ráno jsem šla na fb, psala jsem si se spolužákem a ten je samozřejmě celej udělanej z toho že, cituji "anička má kráááámyyyy" oh, kdy ty děti z naší třídy vyrostou?
- MÁÁÁÁÁM PARTNERAAA DO TANEČNÍÍÍCHHH. jeeeaaaa, což je jedna z nejskvělejších zpráv za poslední dobu, já si totiž myslela, že zůstanu na vocet, ba dokonce, že budu tančit s holkou! nejprv jsem si myslela, že půjdu s jedním klukem, řekněme P. (btw, je to ten, o kterým mluvím nahoře ↑), jenže ten byl zadanej. (to nasere!), no, pak jsem byla s kamarádkou v cukrárně a probíraly jsme, kdo je zadanej, kdo ne, kdo půjde, kdo ne, prostě starosti level 99, který nikdo nepochopí. a dospěly jsem k názoru, že volnej je L. (navíc není až tak hnusnej, jen se trochu bojí holek - když ho moje kamarádky potkaly na ulici, raději přešel na druhej chodník, poor) a mohl by i se mnou jít. A JDE ! :3 oba jsme se shodli, prostě náš chat "jdeš do tanečních?" "jo jdu, nemám s kým" a já "půjdeme spolu?" a on "dobře, domluveno" :-D tohle na klucích miluju, dokážou se rychle domluvit bez nějakých zbytečných keců.
btwwww. taneční mi začínaj 7. dubna - tak mi držte palečky

#krystof #krystoftour #ostravartour #2014
#jedeme #si #bomby #kocicky #z #lyzaku


Krásný slunečný den, kočičky.